O Nas

Solidny partner w łańcuchu dostaw

M3
Logistics

O Firmie

M3 Logistics powstało z myślą o kompleksowej obsłudze logistycznej najbardziej wymagających Klientów. Dzięki członkostwu w sieci PALL-EX możemy zaoferować naszym Klientom ekspresową dostawę przesyłek paletowych (w tym ponadgabarytowych) w dowolne miejsce w Polsce i w Europie. To co nas wyróżnia to indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów oraz wysoka jakość świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół

Mateusz Kabut

Mateusz Kabut

Dyrektor operacyjny

Doktorant na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu w pracy w firmie będącej jednym z największych operatorów logistycznych w regionie jest w stanie rozwiązać niemal każdy problem. W M3 Logistics odpowiada za organizację procesu transportowego od Klienta do odbiorcy.

Michał Jagiełło

Michał Jagiełło

Dyrektor handlowy

Krótkie info

Maciej Howis

Maciej Howis

Stanowisko

Krótkie info

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak ważna w łańcuchu dostaw jest terminowa dostawa. Dlatego też dostawa na czas to jeden z naszych podstawowych priorytetów!

BEZPIECZEŃSTWO

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

KOMUNIKACJA

Rzetelna i aktualna informacja jest kluczowa w logistyce. Dlatego też w M3 Logistics stawiamy na proaktywną komunikację z naszymi Klientami.

Nasi Klienci

Opinie

"Wzorowy transport!
Załadunek, rozładunek i transport z troską o powierzone towary.
Nowoczesne samochody transportowe.
Wysoka kultura osobista pracowników. Polecam!"

Wojciech Wasielak

Kierownik ds Logistyki, Trade2Biz

Skontaktuj się i zobacz w czym możemy Ci pomóc

 

kontakt

Adres Magazynu

Armii Krajowej 36,

45-071 Opole

Wyślij maila