Przesyłki Paletowe

Dzięki członkostwu w sieci PALL-EX możemy zaoferować naszym Klientom ekspresowy transport towarów na paletach (w tym ponadgabarytowych) w dowolne miejsce w kraju i Unii Europejskiej.

M3
Logistics

Przesyłki paletowe

Sieć PALL-EX powstała w Wielkiej Brytanii w 1996 roku. Bazuje ona na modelu hub and spoke, który polega na tym, że w każdym regionie lokalna firma transportowa, będąca członkiem sieci, codziennie odbiera i dostarcza przesyłki paletowe na wyznaczonym terytorium. Odebrane przesyłki każdego wieczora są wysyłane do magazynu centralnego sieci Pall-Ex, gdzie są sortowane i wysyłane do partnerów obsługujących rejon, gdzie ma nastąpić dostawa. Dzięki temu rozwiązaniu, przesyłki mogą zostać dostarczone już następnego dnia po nadaniu – niezależnie od odległości dzielącej nadawcę od odbiorcy.

Model hub and spoke sprawdził się nie tylko w Wielkiej Brytanii, o czym świadczy międzynarodowa ekspansja sieci Pall-Ex. Obecnie Pall-Ex jest obecny m.in. w Hiszpanii, Francji, Włoszech czy Rumunii. W Polsce sieć Pall-Ex działa od października 2017 i od samego początku swego istnienia dynamicznie się rozwija. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz starannej selekcji partnerów regionalnych.

M3 Logistics dzięki członkostwu w sieci Pall-Ex może zaoferować Państwu transport przesyłek paletowych na najwyższym poziomie! Oprócz transportu standardowych palet (europalet – 120×80 oraz palet przemysłowych – 120×100) oferujemy również transport towarów ponadgabarytowych (nawet do 3 metrów długości). Warto również podkreślić, że maksymalna waga palety w naszej sieci wynosi aż 1200 kg..

Mocne strony naszej oferty:

1) Obsługa palet o różnych rozmiarach i wadze (aż do 1200 kg)
2) Transport towarów niebezpiecznych (ADR)
3) Pełny monitoring przesyłki
4) Dostęp do portalu Klienta, który umożliwia samodzielne wprowadzanie przesyłek i generowanie listów przewozowych i etykiet
5) Możliwość dostosowania do potrzeb odbiorcy i nadawcy.

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak ważna w łańcuchu dostaw jest terminowa dostawa. Dlatego też dostawa na czas to jeden z naszych podstawowych priorytetów!

BEZPIECZEŃSTWO

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

KOMUNIKACJA

Rzetelna i aktualna informacja jest kluczowa w logistyce. Dlatego też w M3 Logistics stawiamy na proaktywną komunikację z naszymi Klientami.

Nasi Klienci

Opinie

"Wzorowy transport!
Załadunek, rozładunek i transport z troską o powierzone towary.
Nowoczesne samochody transportowe.
Wysoka kultura osobista pracowników. Polecam!"

Wojciech Wasielak

Kierownik ds Logistyki, Trade2Biz

Skontaktuj się i zobacz w czym możemy Ci pomóc

 

kontakt

Adres Magazynu

Armii Krajowej 36,

45-071 Opole

Wyślij maila

M3Logistics - Permento

PERMENTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres:
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska
NIP: 5272807280

Magazyn: M3 Logistics - Permento

Adres magazynu:
Ul. Armii Krajowej 36
45-071 Opole