Przesyłki Paletowe

Dzięki członkostwu w sieci PSD możemy zaoferować naszym Klientom ekspresowy transport towarów na paletach (w tym ponadgabarytowych) w dowolne miejsce w kraju i Unii Europejskiej.

M3 Logistics

Przesyłki paletowe

Polski System Dystrybucji (PSD) to kooperacja partnerska, działająca na rynku nieprzerwanie od 2004 roku. Bazuje ona na modelu hub and spoke, który polega na tym, że w każdym regionie lokalna firma transportowa, będąca członkiem sieci, codziennie odbiera i dostarcza przesyłki paletowe na wyznaczonym terytorium. Odebrane przesyłki każdego wieczora są wysyłane do magazynu centralnego sieci PSD, gdzie są sortowane i wysyłane do partnerów obsługujących rejon, gdzie ma nastąpić dostawa. Dzięki temu rozwiązaniu, przesyłki mogą zostać dostarczone już następnego dnia po nadaniu – niezależnie od odległości dzielącej nadawcę od odbiorcy.

M3 Logistics dzięki członkostwu w sieci PSD może zaoferować Państwu transport przesyłek paletowych na najwyższym poziomie! Oprócz transportu standardowych palet (europalet – 120×80 oraz palet przemysłowych – 120×100 oraz 120×120) oferujemy również transport towarów ponadgabarytowych (nawet do 6 metrów długości). Warto również podkreślić, że maksymalna waga palety w naszej sieci wynosi aż 1500 kg..

Mocne strony naszej oferty:

1) Obsługa palet o różnych rozmiarach i wadze (aż do 1500 kg)
2) Transport towarów niebezpiecznych (ADR)
3) Pełny monitoring przesyłki
4) Dostęp do portalu Klienta, który umożliwia samodzielne wprowadzanie przesyłek i generowanie listów przewozowych i etykiet
5) Możliwość dostosowania do potrzeb odbiorcy i nadawcy.

TERMINOWOŚĆ

Wiemy jak ważna w łańcuchu dostaw jest terminowa dostawa. Dlatego też dostawa na czas to jeden z naszych podstawowych priorytetów!

BEZPIECZEŃSTWO

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i zaufanymi partnerami, dzięki czemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

KOMUNIKACJA

Rzetelna i aktualna informacja jest kluczowa w logistyce. Dlatego też w M3 Logistics stawiamy na proaktywną komunikację z naszymi Klientami.

Nasi Klienci

Opinie

"Wzorowy transport!
Załadunek, rozładunek i transport z troską o powierzone towary.
Nowoczesne samochody transportowe.
Wysoka kultura osobista pracowników. Polecam!"

Wojciech Wasielak

Kierownik ds Logistyki, Trade2Biz

Skontaktuj się i zobacz w czym możemy Ci pomóc

 

kontakt

Adres Magazynu

Magazynowa

45-119 Opole

Wyślij maila

M3Logistics - Permento

PERMENTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres:
Aleja Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa, Polska
NIP: 5272807280

Magazyn: M3 Logistics - Permento

Adres magazynu:
Ul. Armii Krajowej 36
45-071 Opole